Skuteczna zewnętrzna ochrona przed światłem, ciepłem, wiatrem, owadami i widokiem sąsiadów w cenie roletki tkaninowej? Pasywna klimatyzacja możliwa do zamontowania w większości budynków wielorodzinnych? Kompaktowe rozmiary i możliwość samodzielnego montażu? Brzmi zbyt dobrze, żeby mogło być prawdziwe? Zamów i przekonaj się sam!

 

 

Dlaczego lepiej chronić się od zewnątrz? Światło, które zatrzymuje się na osłonie wewnętrznej generuje ciepło które pozostaje w mieszkaniu. Solar Screen całe ciepło pozostawia za oknem. Co to zmienia? Po rozwinięciu rolety odczujesz natychmiastowy spadek ilości wpadającego światła i niższą temperaturę wewnątrz. Solar Screen zatrzymuje do 95% energii słonecznej, do 98% promieniowania UV i obniża do 60% koszty klimatyzowania pomieszczeń. Bez użycia prądu!

 

 

sol3Tkaniny stosowane w rolecie Solar Screen posiadają małe otwory na 5% powierzchni. Dzięki temu system zapewnia widoczność na zewnątrz i jednocześnie zapewnia prywatność domownikom przez cały dzień - dopiero w godzinach nocnych przy zapalonym świetle w środku widać domowników. Dodatkowo system zapewnia osłonę przed owadami, zastępując moskitierę. Aluminiowa pełna kaseta dostępna jest w 6 popularnych kolorach do wyboru – biały, brąz, antracyt, srebrny, złoty dąb i orzech.

 

 

Tkaniny w 18 wzorach cechują doskonałe właściwości ochronne i użytkowe, oraz liczne atesty - są sklasyfikowane jako trudnozapalne, potwierdzone certyfikatem NFPA 701, posiadają atest higieniczny oraz możliwość zastosowania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz przez cały rok bez demontowania. Mechanizm sprężynowy zapewnia odpowiedni naciąg tkaniny i umożliwia automatyczne zwijanie tkaniny do kasety bez silnika.

 

 

 

Jesteś zainteresowany jedną z naszych usług?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji!
Slider